O nás

Už jsme si začínali dělat starosti, zda bychom se neměli hluboce zamyslet nad podobou festivalu Otevřeno. Nejdřív volaly hvězdy ze všech možných ročníků Superstar, že by nám přijely zazpívat svoje nejkrásnější písničky, skoro zadarmo a s radostí. Potom přišel e-mail od nějaké paní, která nabízela na festival „samoobslužnou restauraci s teplými jídly vysoké kvality“ a že se můžeme ujistit na kterémkoli festivalu, že bez toho to už prostě nejde. Nakonec ještě jedna slečna prohlásila, že: „Jimramov je fakt hrozně málo hustej festival, hrajou tam samí fosilové a vůbec žádnej dýdžej a skoro nikdo tam nevypadá jako Leoš Mareš“.

A protože jsme se opravdu polekali, jestli jsme maličko nezaspali dobu, vylezli jsme z jeskyní, vypnuli gramofony, a pečlivě sledovali naši-vaši televizi, plakáty na nejrůznější akce, četli Blesk a v přestrojení udělali špionáž na několika koncertech, festivalech a technopárty.

Ukázalo se, že akcí, na kterých hrají samí dýdžejové a všichni tam vypadají jako Leoš Mareš, je všude tolik, až blivno. V žádné ze samoobslužných restaurací nedostanete Bohouškovu čočku na kyselo ani fazolový salát, a že vlastně není jediný důvod rozmnožovat něco, čeho je všude jako much.

Takže se nebojte, Leoš Mareš nepřijede, zato můžete přijet vy a zakusit s námi atmosféru, která může vzniknout jen v Jimramově. Už se moc těšíme na shledanou v Jimramově!

Případné dotazy, připomínky, pochvaly či kritiku směrujte na nás.