Irský stan

Irská káva dle původní receptury a jiné vitaminové bomby.

Hrají zde:

Abakuk

Divadelně-hudební sdružení, které vzniklo při čáslavské evangelické mládeži. Každým rokem se snažili uchopit po svém různá témata a ty pak předestřít publiku v performanci složené z živé hudby, divadelních vstupů a krátkých filmů. A protože se za ty roky nashromáždilo docela dostpísniček, rádi vystupují i jako hudební těleso mimo čáslavskou domovinu, tož vítajtě v Irském stanu!

The Weathermakers

Memory Band

Kapela z složená z přátel a sdružená okolo hudby, kterou mají rádi. Zahrají něco z tvorby P. Kalandry, z jeho českých verzí slavných písniček, něco pronikne z tvorby kapel, které za sebou mají jednotliví členové, a také sem tam nějaká novinka. Hrají bez ambicí, s chutí a pro potěšení osazenstva stanu.

Martin E. Kyšperský

Tentokrát s žadnou ze svých sestav na hlavním podiu, nýbrž jako autor a předčitatel pohádky pro děti (jak pořadatelé doufají 🙂 ) v sobotu dopoledne. Týž den se můžete těšit i na další setkání s ním a s Alešem Pilgrem, kde se s vámi podělí o písničky ze sólového alba zvaného Svetr. Takže pro někoho možná nové polohy hudebníka, který v Jimramově již zdomácněl, ale pro příznivce této mnohostranné osobnosti a jeho tvorby to bude jistě opět neotřelý a jedinečný zážitek.

PPLP