Irský stan

Jedná se o lázeňské zařízení. Léčebná kúra začíná v pátek večer a končí v sobotu v noci. Po celou dobu jejího trvání jsou nabízeny lahodné chutě a tóny pro obveselení mysli a osvěžení těla. Po ukončení kúry se u některých návštěvníků objeví únava. Ta po krátkém čase odezní a místo ní se dostaví radostné a spokojené pocity při vzpomínce na pobyt v Irském stanu. (Terapeuti pracují bez nároku na honorář. Ukázalo se totiž, že kúra má lečebné účinky i na ně!)

Hudba

Broken Harp

Broken Harp v nejúspornějším obsazení, tedy otce a syna Sobotkovy, jsme v Irském stanu mohli zažít loni. Pokud se letos zadaří, přibudou další spoluhráči, jako tomu bylo před devíti lety. Těšme se na blues a blízké okolí.

youtu.be/wpmjesuZAKw

Zdivočelý pletivo

Nový projekt zpěvačky a saxofonistky Emy a kytaristy Ondry Pellara známých z PPLP.

zdivocelypletivo.cz

Lidová muzika z Chrástu

Po horňáckých hudcích (vzpomínáte?) dojde letos i na české lidovky. Slivovice se tentokrát asi ulévat nebude, ale i tak vás Chrlis zahřeje v sobotu nejprve dopoledne venku v Bludníku a pak v Irském stanu a předvede, že ke Znouzectnosti nemá blízko jenom regionálně.

www.chrlis.cz

Žen

Také Michaela Bártka jsme měli příležitost slyšet v Irském stanu již v minulém roce při improvizovaném vystoupení. Letos by to mělo být v plné parádě. One man band, který vydá za celou kapelu.

www.skupinazen.cz