Irský stan

Jedná se o lázeňské zařízení. Léčebná kúra začíná v pátek večer a končí v sobotu v noci. Po celou dobu jejího trvání jsou nabízeny lahodné chutě a tóny pro obveselení mysli a osvěžení těla. Po ukončení kúry se u některých návštěvníků objeví únava. Ta po krátkém čase odezní a místo ní se dostaví radostné a spokojené pocity při vzpomínce na pobyt v Irském stanu. (Terapeuti pracují bez nároku na honorář. Ukázalo se totiž, že kúra má lečebné účinky i na ně!)

Hudba

Chupacabra

Po loňském energeticky vydatném vystoupení Los Perdidos na hlavním pódiu se můžeme letos těšit na akustickou sestavu některých jejích členů v Irském stanu.

www.losperdidos.net

Hearts of Highlands

Návrat legendy Irského stanu. Několik let jsme tuto kapelu neviděli, ale už se zase těšíme na klasický příděl irských instrumentálek, kterým nebude vadit, když během nich budeme hrát Bang!, vyprávět si zážitky z prázdnin, popíjet whisky a tak nějak celkově se radovat z toho, že už jsme zase na Jimramově.

Hugo & Já

Hugo normálně bubnuje s Původním Burešem a Neúspěšným atletem, ale tady doprovází na kytaru zpívající violoncellistku. K vidění dvě písně:

Klubíčko

Osamocený strom